Projekt Gaštanová Alej - II.fáza mal veľký úspech a dodnes nám volajú ľudia či máme ešte voľné byty. Zväčša ide o ľudí, ktorí dostali na nás dobré referencie od svojich priateľov či známych, a to je výborný spôsob ako dosiahnuť perfektnú komunitu ľudí, čo bol aj jeden z našich hlavných zámerov. Preto sme veľmi radi, že sa nám podarilo dohodnúť rozšírenie lokality ešte o pár domčekov a môžeme privítať ešte niekoľko milých susedov medzi nás.

 

V tomto projekte ide o 6 rodinných domčekov - viliek, pričom každý bude rozdelený na 3 byty. Spodný byt „N“ sa bude správať takmer ako samostatný, prízemný rodinný dom s veľkou priľahlou záhradou (cca 400 m2), vstupom priamo od cesty, dvojgarážou s možnosťou prechodu do bytu aj priamo cez garáž, keby majiteľ mal takúto požiadavku. Horné byty sú orientované tak, že do väčšej časti záhrady majú len 2 maličké okienka z kúpeľne, resp. šatníku a tým pádom je pre spodný byt zabezpečené maximálne súkromie na záhrade. Horné poschodie je rozdelené buď medzi 2 trojizbové byty (alt. 1), alebo jeden štvorizbový a jeden dvojizbový byt (alt. 2). Tieto byty majú vstup z bočnej časti cez schodisko v malom vnútro bloku, takže majiteľ bude prichádzať tiež ako keby do vlastného domu.


S ohľadom na to, že každý rodinný dom je úplne samostatný, aj energie sú merané samostatne, vykurovanie bude riešené vlastným kotlom pre každý byt, takže každý byt je úplne nezávislá jednotka. Po dokončení projektu sa ešte plánuje odkúpenie celej ulice po dohode už s existujúcimi majiteľmi bytov v pôvodnom projekte GA2 a uzavretie celej ulice vstupnou bránou, čo zabezpečí ešte väčšiu mieru súkromia a bezpečia.


Samozrejmosťou je, že všetky benefity existujúceho projektu ako je gril pre 40 ľudí, možnosť návštevy posilňovne, bazénu, virivky čí sáun bude umožnené aj majiteľom týchto bytov za rovnakých podmienok, keďže získajú v cene aj podiel na spoločnom vnútro bloku a veríme, že celá lokalita sa postupne stuží a susedské vzťahy budú nadštandardne dobré, tak ako to momentálne naznačujú už súčasní susedia pri svojom spolunažívaní.

Použité materiály budú tie isté, osvedčené, kvalitné veci, ktoré sme použili v predchádzajúcom projekte, alebo dokonca lepšie, pričom viac sa o nich dočítate v podzáložke "Technické riešenie". Obdobne aj iné odskúšané inštitúty sa nám v značnej miere zopakujú, ako napr. Zmluva o dielo, ktorá už bola akceptovaná 65-timi klientmi, či splátkový kalendár, ktorý si môžete pozrieť v záložke "Ponuka/Financovanie".


Brožúrku o projekte, z ktorej by ste mali získať presnú predstavu o stvárnení lokality prostredníctvom vizualizácií a mať možnosť pozrieť si orientačné, nakótované pôdorysy bytov spolu s rezmi vilky, nájdete v záložke "Ponuka". V tejto záložke nájdete informácie o cenách bytov, cenník vo formáte pdf, alebo si môžete pozrieť dostupnosť jednotlivých bytov a stiahnuť si k nim pdf prezentáciu ku každému voľnému bytu.

Copyright© EZ development, s.r.o