Jednou z hlavných myšlienok tohto projektu je poskytnúť svojim obyvateľom maximálne pohodlie, relax a zázemie, preto pokiaľ sa stanete našimi novými susedmi tak získavate nielen kvalitné bývanie, ale aj množstvo lukratívnych benefitov.

Bazén

Súčasťou projektu je aj súkromný bazén len pre obyvateľov projektu Gaštanovej aleje 2. Keďže vonkajšie bazény sú iba sezónna záležitosť, tak sme sa rozhodli pre vnútorný bazén, ktorý je využiteľný celoročne. Ak ste nadšencom plávania, tak Vás určite poteší, že bazén je 17m dlhý a cca 4,2 m široký, teda poriadne si zaplávať nebude vôbec žiadny problém. Technológie, ktoré zabezpečujú automatizáciu väčšiny potrebných úkonov pre dezinfekciu vody v kombinácii so solárnym ohrevom znížia režijné náklady bazénu na minimum, takže tento luxus je za cenu drobných.


Vírivka a sauna

Čo by to bolo za pohodlie keby vedľa bazénu nebola vírivka, v ktorej sa dá príjemne oddýchnuť po plávaní, cvičení, či po dni plnom zhonu? Vírivka je plánovaná pre 6 -8 ľudí. Aby bola naša Wellnes ponuka kompletná, tak nesmie chýbať ani sauna, ktorá svojimi blahodárnymi účinkami na ľudskú imunitu, či regeneráciu a ozdravenie pokožky by mala byť na pravidelnom zozname každého človeka mysliaceho na svoje zdravie a psychický oddych. Preto budú mať naši budúci susedia k dispozícii kvalitnú fínsku saunu. Tak isto ako pri bazéne aj pri vírivke a sune je dôraz kladený na automatizáciu a teda znižovanie mesačných režijných nákladov.

 


Posilňovňa

Určite to poznáte, udržať si fyzickú kondíciu pri sedavom zamestnaní je naozaj ťažké, preto sme nemohli zabudnúť na posilňovňu. V posilňovni bude vyvážený počet moderných strojov a klasických činiek, takže si budú môcť poriadne zacvičiť naozaj všetci. Okrem samotného cvičenia však plánujeme organizovať aerobik pre naše polovičky, ako aj kruhové tréningy, ako ich poznáte napr. z Relaxxu, a ktoré sú veľmi populárne medzi zástupcami oboch pohlaví.


Záhradná architektúra

Vonkajšie spoločné priestory sú navrhnuté skôr ako záhrada, pričom ich súčasťou je aj malé jazierko, ktorého účel nie je len na okrasu, ale v horúcich, suchých letných dňoch bude zvlhčovať ovzdušie a tým vytvárať príjemnejšiu atmosféru vo vnútrobloku. Okrem toho sa plánuje aj chov väčších, okrasných rýb v jazierku na oživenie atmosféry prípadne čakania, keď sa Vaše ratolesti budú nahánať. Samozrejme teda, že sa nezabudlo ani na najmenších, pre ktorých tu bude detské ihrisko s hojdačkami a preliezkami, ako aj obrovská trávnatá plocha na množstvo hier.


Gril

V dnešnej dobe si nájsť čas na chvíľku s rodinou, priateľmi či známymi je tak vzácny, že posedenie s altánkom bude určite veľmi vítané a populárne.  S ponukou 3 grilov  a možnosťou vychutnať si víkendovú grilovačku aj viacerých partií naraz bude poskytovať viac ako dosť priestoru na oddych a vzájomnú konverzáciu. Dva grily budú plynové a pre klasikov jeden na drevené uhlie. Grily budú tiež kryté, aby nás ani dážď neprekvapil a samozrejmosťou je dostatok stolov na sedenie.


Ihrisko:

Veľmi dlho sme zvažovali ako využiť areál, ale po konzultáciách s našimi novými susedmi, sme sa jednoznačne zhodli, že využiť ho na trávnatú plochu v lete využiteľnú pre rôzne hry, či posedenia, alebo na organizovanie spoločenských akcii a v prípade záujmu a veľa snehu v zime na vytvorenie ľadovej plochy je asi to najlepšie riešenie. Okrem tohto využitia bude samozrejme vždy poskytovať priestor pre futbal, naháňačky či hádzanie frisbee.


Bezpečnosť

Kvôli zvýšeniu bezpečnosti bude celý objekt oplotený a zabezpečený kamerami, ktoré bude môcť sledovať každý obyvateľ Gaštanovej Aleje 2. Kamery budú slúžiť ako ochrana proti prípadnému vandalizmu vo vnútro bloku, ale pomocou nich aj veľmi ľahko zistíte či je voľný bazén, alebo kto práve je pri grile a či za ním neskočiť na chvíľku...
Copyright© EZ development, s.r.o