Okrem nadštandardných možností ponúkaných samotným areálom Gaštanovej Aleje 2, sú športové možnosti v tejto lokalite takmer neobmedzené.


Hrádza


hradzaPre aktivity ako bicyklovanie, behanie, či korčuľovanie je v blízkosti Dunajská hrádza, ktorá vedie až do Gabčíkova. Popri hrádzi je tu aj viacero bufetov pre občerstvenie.

 

 

 

 

Plávanie a vodné športy

 

Ten, kto nemá rád bazény, ale obľubuje skôr chladnejšiu, prírodnú vodu v jazerách a slnko, tak určite ocení neďaleké jazero v Rusovciach, či jazerá v Čunove, ktoré sú od Gaštanovej Aleje 2 vzdialené približne rovnako. Veľmi pekná a príjemná cesta cez les, ktorou sa na jazerá dá dostať, určite dotvára príjemnú atmosféru, ak sa rozhodnete ísť pešo či na bicykli. Komu by nestačilo plávanie či len tak si polihovať pri vode je tu v blízkosti Areál vodných športov – Čunovo, v ktorom máte možnosť vyskúšať si adrenalínový rafting alebo kajak. Ak sa Vám veľmi nepáči pádlovanie, tak si môžete vyskúšať vodný skúter, ktorého zapožičanie je v AVŠ možné. Areál ponúka množstvo ďalších atraktívnych aktivít, ako napríklad vyhliadkové jazdy po Dunaji na motorovom člne, wakeboard alebo kľudnejší splav starého Dunaja. V lete sa v Areály usporadúva množstvo rôznych športových podujatí a súťaži, ako napr. súťaž „wakeboard proti prúdu“, ktorý bol spojený aj s hudobným programom.

 


Futbal


Tenis,futbal,volejbalTí, ktorí preferujú skôr slnko a loptové športy, tiež nemusia chodiť ďaleko. Stačí iba pár krokov a ste na multiihrisku, ktoré patrí Aktivity centru - Ponteo. Futbal je jednou z možností, ako multiihrisko využiť. Ihrisko je oplotené pletivom tak, aby Vám stále nevyskakovala lopta, pre ktorú by ste museli chodiť a mínať tak drahocenný čas.

 

 

Volejbal

 

Volejbal a hlavne plážový volejbal je v letných mesiacoch veľmi obľúbená hra, či už pre pánov, alebo pre dámy. Ponteo multiihriská Vám ponúkajú možnosť zahrať si klasický volejbal, ale aj populárny plážový volejbal. Využitelnosť ihriska na viacej športov a jeho vzdialenosť od nášho nového bývania je veľkou výhodou.

 

 

Tenis a squash


Ďalšou  z možností pri multiihriskách je aj tenisový kurt. Kurt hneď za rohom určite ocenia ľudia, ktorí si radi pravidelnejšie zahrajú tento výborný šport,  ako aj pasívnejší športovci, ktorí sa radi pozerajú na tento populárny šport. Ak nám počasie nebude priať, bude pršať alebo bude vonku škaredo, tak si môžeme trochu zabehať aj pod strechou, a to na squashových kurtoch. K dispozícií sú dva squashové kurty, ktoré sú súčasťou objektu Ponteo – aktivity park, takže tiež nemusíte chodiť ďaleko.

 

 

 

Bowling, biliard


BowlingGaštanová Alej 2 susedí priamo s Ponteo-aktivity park, kde si okrem iného môžete zahrať aj bowling. Bowlingový klub disponuje 6-timi novými bowlingovými dráhami od výrobcu Brunswick a je sídlom športového klubu BK Relax. Priestorovo je klub vytvorený tak, aby všetci členovia zábavy boli v kontakte s hráčmi a organizujú sa tu turnaje nielen pre profesionálnych hráčov, ale aj pre začiatočníkov či rekreačných hráčov.
Pre tých, ktorí nie sú veľkí fanúšikovia bowlingu, je tu možnosť zahrať si biliard. Všetko je súčasťou Pontea aktivity parku, takže nemusíte chodiť ďaleko. K dispozícii sú 2 biliardové stoly s osvetlením a miestami na sedenie.

 

 

Paintball

 

Je stále populárnejší a začína sa mu venovať stále viac a viac ľudí. Preto ak patríte k vyznávačom tejto adrenalínovej zábavy tak určite Vás poteší paintbalové ihrisko iba na skok od domu cestou do Rusoviec. Ihrisko tvorí pevnosť, drevené domčeky, prekážky z paliet, sudov, pneumatík a vrakov áut. Je vhodné pre skupiny do 50 hráčov. Hrajú sa tu klasické, paintballové scenáre. Veľkou výhodou je v kopci vybudované "sedenie" - zóna pre divákov či "vystrelených" hráčov, odkiaľ sa dá nerušene sledovať priebeh hry pod Vami. Rozšírená a bojová zóna - kopec so 45° stúpaním, pokrytý kríkmi a prekážkami military charakteru /vojenske okopy, bunkre/, ťažší terén, vhodný pre original military paintball scenáre. Využiť sa tu dajú aj bojové vozidlá, ktoré sú taktickým oživením hry. Taktiež je tu aj možnosť zapožičania terenných vozidiel a štvorkoliek.

Copyright© EZ development, s.r.o